Zachování mlčenlivosti
Informace sdělené v rámci konzultace považuji za zcela důvěrné. Pokud si budete přát, konzultace mohou probíhat zcela anonymně, tj. bez sdělení jména a dalších údajů. Vyhrazuji si právo konzultace své práce v rámci odborné supervize. Supervizní práce vždy probíhá tak, aby byla zachována anonymita klientů.

Hrazení služeb

Nemám smlouvu se zdravotními pojišťovnami, klienti si hradí mé služby na místě po skončení konzultace v hotovosti, případně po dohodě převodem na bankovní účet.

Výhodou pro Vás je, že k objednání není potřeba žádné doporučení. Oproti kolegům pracující na pojišťovnu Vám také mohu nabídnout větší časovou flexibilitu a rychlé objednání (cca do 1 týdne).

Ceník služeb

  • Osobní konzultace v rozsahu 50 min. – 600 Kč
  • Osobní konzultace v rozsahu 90 min. – 900 Kč
  • Diagnostická činnost dle hodinového rozsahu - 600 Kč/hodina
  • Písemné zpracování zprávy 300 Kč.
  • Lektorské služby – smluvní ceny

V případě dlouhodobější spolupráce nebo v odůvodněných případech se lze domluvit na individuálních finančních podmínkách.

Pokud jste rodičem na mateřské či rodinné dovolené, můžete využít psychologického a výchovného poradenství za zvýhodněnou cenu v rámci Mateřském centru Balónek (Ke Kamýku 686/2, Praha 4 – Lhotka). Bližší info a cena.

Storno podmínky
Domluvený termín je možné zrušit 24 hodin předem. Za zrušené setkání v den konzultace je nutné uhradit stornopoplatek ve výši 50% ceny konzultace, při neomluvené účasti hradíte celou cenu konzultace.

Kontakt

 

Mgr. Veronika Valentová

Tel: +420 739 671 689

ver.valentova@email.cz

 

 Fotografické služby a kurzy fotografování.

JAKFOTIT.INFO

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com